Alex Raps Creative Commons License 2015.07.02 0 0 82544

Látszik hogy az irigységed - amin keresztül vélelmezed hogy hozzád képest ki hogyan jár - nem engedi megláttatni még azt sem hogy a forinthiteleseket is megszívatták és nekik is jár visszatérítés. Mivel kevésbé lopták meg őket mint miket ezért számított módon kevesebb, de amit úgy ünnepelsz hogy kiszámítható meg drágább meg izé, nyilvánvalóan abban is volt banki lopás.

Én is azt szeretném hogy állítsuk helyre az eredeti állapotot. Kifizettem már annyit mint amennyit felvettem és számoljunk el úgy ahogy az a jogban szépen le van írva a jegybanki kamaton. Nekem ez éppen tökéletes lenne. Tudod mi veled a baj? Az hogy hiányosak az erkölcseid, ezért folyton abból indulsz ki ami Te magad vagy és képtelen vagy feltételezni, hogy a másik ember meg nem éppen olyan. Amit kaptam kölcsön azt az utóbbi 10 évben a visszatérítéssel együtt túlfizettem 842700 Ft-tal. A bank álláspontja az hogy tartozok még neki a felvett teljes hitelösszeggel +11%-kal. Szerintem egészen biztosan nem fog egyikünk sem rosszul járni, ha elszámolunk a jegybanki kamaton.

De tudod mi a vicces. Ez így is lesz. :)    

Előzmény: tcaoe (82542)