mateabel
2015.07.01
|
|
0 0
21660
|
Sziasztok! A Kosra utazóknak: Június 27-én az úti kritikus a Kos szigetén jelenleg nyaralóktól szerzett információk alapján úgy véli, hogy nem érdemes lemondani az odautazásról a menekült problémával kapcsolatos aggodalom miatt. Többen állítják, hogy a szigeten nyugodt a helyzet, és nincs akadálya a normális nyaralásnak. A világhálón olvasható teljesen friss élménybeszámolókban sok hotelvendég meg sem említi a menekült problémát. Egyéb szokványos pozitív és negatív dolgokat taglalnak, és ez jó jel. |
|