Attila982 Creative Commons License 2015.06.29 0 0 1536

Sziasztok!

 

A képen látható extra magas fémtartalmú, finom csokis narancsos sütit ma sikerült vásárolnom a kelenföldi Lumi pékségben. Amint az a képen is látszik vékony fémforgácsok találhatók a desszertben. Szerencsémre nem a reggeli kómám közepette kíséreltem meg enni belőle először, hanem még ma este, így észrevettem a turpisságot. Valószínűleg extrém esetben súlyos gyomorproblémákhoz vezethet egy ilyen baki. Természetesen visszavittem a pékségbe, ahol a csinos, ám kevésbé jól nevelt eladó lány közölte velem, hogy "csak csokis-mogyorósra tudom kicserélni, mert elfogyott". Természetesen sem a "sajnáljuk", "elnézést kérünk,", "bocsánat" kifejezések, sem azok közeli, vagy távoli rokonértelmű frázisai nem hangzottak el. Blokkot sem kaptam a vásárláskor, de legalább a pénzt visszafizették.

 

Lehet, hogy nem egy kirívóan felháborító eset, de az ilyen apró kellemetlenségek alaposan tönkre tudják tenni az ember napját. Az egy dolog, hogy kb fél órám ráment a pénzem visszaszerzésére, de most még állhatok neki sütit sütni. :D

 

Üdv,

Attila