bazidzsó
2015.06.27
|
|
0 1
21657
|
A szeptember vége felé már kezd hűvösebb lenni, de fürdeni még azért akkor is lehet. Mi tavaly október első napjaiban jöttünk vissza és egy napot leszámítva végig jó idő volt. Azért én azt tanácsolom, hogy inkább a hó első felében utazzatok, ha tudtok. A nevem alatt van egy link, az ott található oldalon sok infót találsz Kos szigetről (is). |
Előzmény: Hecig (21656)
|
|