bazidzsó Creative Commons License 2015.06.17 0 0 21649

Kos városban sajnos vannak, a Psalidi strandon sokan voltak. Mi is ott voltunk és a közelben lévő üres hotelben szállásolták el magukat. Mi is láttuk őket tavaly és ahogy elnéztem ezt a cikket sajnos romlott a helyzet azóta:

http://www.aberdeenimagyarok.co.uk/cikkek/menekultek-ezrei-leptek-el-gorog-szigetet-veszelyben-turizmus

 

A sziget többi részén viszont nem láttuk őket.

Előzmény: Flower2000 (21647)