Kos városban sajnos vannak, a Psalidi strandon sokan voltak. Mi is ott voltunk és a közelben lévő üres hotelben szállásolták el magukat. Mi is láttuk őket tavaly és ahogy elnéztem ezt a cikket sajnos romlott a helyzet azóta:
http://www.aberdeenimagyarok.co.uk/cikkek/menekultek-ezrei-leptek-el-gorog-szigetet-veszelyben-turizmus
A sziget többi részén viszont nem láttuk őket.