angel 000
2015.06.15
|
|
0 0
21644
|
Nekunk mki azt mondja ilyen miatt ne mondjunk le nyaralast! Oszinten szolva ha lemondanank nem is kapnank vissza a teljes eloleget,es most az eloszezoni arakhoz kepest mikor befizettunk sokkal dragabbak az utak.😌😞 |
Előzmény: mateabel (21643)
|
|