mateabel Creative Commons License 2015.06.15 0 1 21643

Szia! Mi is ezt a körlevelet kaptuk. Nyugodtabbak lennénk, ha egy turistától hallanánk, ezeket aki nem rég jött haza Kos szigetről. Az utazási iroda, és a polgármester nem fogja azt hangoztatni, hogy most ne menjen senki oda, mivel ez a megélhetésüket jelenti.

Előzmény: angel 000 (21642)