mateabel
2015.06.15
|
|
0 1
21643
|
Szia! Mi is ezt a körlevelet kaptuk. Nyugodtabbak lennénk, ha egy turistától hallanánk, ezeket aki nem rég jött haza Kos szigetről. Az utazási iroda, és a polgármester nem fogja azt hangoztatni, hogy most ne menjen senki oda, mivel ez a megélhetésüket jelenti. |
Előzmény: angel 000 (21642)
|
|