angel 000
2015.06.14
|
|
0 0
21642
|
sziasztok! erdeklödtünk az utazási irodánal,es ezt a választ kaptuk:
Tájékoztatás KOS szigetéről!A sajtóban megjelent cikkek és fotók szolgáltatnak okot arra, hogy a népszerű görög szigeten, Kos szigetén kialakult helyzetről információval szolgáljunk.
Mindenekelőtt kiemeljük, hogy a szigeten működő Thomas Cook képviselet naponta ad tájékoztatást a körülményekről. Ezek lényege, hogy Kos szigetén a turisták nyugalmát nem zavarja a menekültek érkezése. Képviselet vezetőnk a hét végén találkozott a polgármester helyettesével és a rendőrség vezetőjével. Értékelésük szerint felgyorsult az emigránsok fogadása és kezelése. Az eljárás idejére a part menti rendőrségi területen elzárva tartózkodnak, illetve a rendőrség épülete előtt van némi sorban állás a hivatalos ügyintézés ideje alatt. A sziget más részein bevándorlókkal nem lehet találkozni. Utasaink biztonságban vannak, zavaró körülmény nem akadályozza pihenésüket, így jelenleg sem az átfoglalás, sem a kötbérmentes útlemondás nem indokolt. Ha a fent vázolt helyzetben intézkedésre okot adó változás következne be, akkor természetesen azonnal intézkedünk. |
|