Ricciardo Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4939

A prosztatagyulladás egy nagyon összetett betegség. Mindenki máshogy közelíti meg az okokat és a gyógyulást. Az orvosok sincsenek egy véleményen. Lehet hogy megköveztek, de én még mindig azt vallom amit Marobert. Szerintem még valami másnak is kell ott lennie az egyszerű bakterokon kívül. Az immunrendszer szerintem le tudná ezeket küzdeni alapesetben. Mi a bacikat többnyire nőktől kapjuk el szexuálisan, és miért ne bújhatna meg még más is? Szerintem nem is kell feltétlenül olyan betegséget elkapni ami magában pr. gyulladást okoz. Elég egy sima vírus, ami már leblokkolja a védekezőképességünket, és el engedi szaporodni a korábban megszerzett kolijaninkat a húgyutakban. A Garderellára és a Trichomonasra mindenképp nézesd, mert ezek magába képesek prosztata gyulladást okozni. De lehet olyan is ami az immunrendszert blokkolja csak. Borrelia burgdorferi, Epstein-Barr vírus, Parvovírus B19, Rubeola vírus, Toxoplasma gondii, Varicella zoster vírus, Hepatitis B és C vírusok , HIV, szifilisz, Herpes simplex virus 1,2, Cytomegalovirus, HPV... És még sok minden más. Persze ezekből a nagy részét észrevennéd ha lenne, de sok olyan is van ezek között ami tünetmentesen megbújhat az emberben.

Előzmény: Bohanon (4937)