Üdv:)
Mi mindig motort béreltünk, mert olcsóbb és nagyobb élmény vele közlekedni, parkolni is könnyebb vele, főként Kos városban. Viszont megfelelő gyakorlat nélkül semmiképp nem javaslom a használatát: más közlekedési kultúra, helyenként erős széllökések, hegyi terepek, stb. Szinte minden évben láttunk motorosbalesetet :(
Az kölcsönzős emlékeim jó pár évvel ezelőttről valók, mert az utóbbi időben egyénileg oldjuk meg az utazást. Így a legfrissebb árak tekintetében nem vagyok "képben". De itt több kölcsönző címét is és árakat is találhatsz: kerékpár-motor-autó
Készülget egy térképes kereső is, ahol a szolgáltatásokra lehet keresni: Kos sziget szolgáltatás
Javasolnám az oldalam olvasgatását, a legtöbb kérdésedre szerintem választ kaphatsz. Több kiváló élménybeszámoló is felkerült az évek alatt az utazóktól és egyéb fontos infók is elérhetőek az oldalon: közlekedés, hol vásároljak, stb, stb...