Maule Creative Commons License 2015.06.06 -1 0 12376

En nem tudom, hogy ez gyogyitja-e a Bechterewet, csak azt merem mondani, 100 %, nekunk segit. Ember nem szedhet tul sok gyogyszert, mert betegsege elejen kemoterapiaval vittek le a gyulladast, es ezzel olyan kart okoztak majaban, hogy biologiai terapia szoba sem johet. Ujak ezt nem olvastak meg, ezert gondolom fontosnak leirni. Nekunk mas ut nincs, mint az a keves gyogyszer, amit meg szedhet - ha faj, de inkabb mellozni, kitalalni azt, hogyan lehet nelkuluk.

Meg mindig uszik, biciklizik, 62 eves,  abban hisz, hogy ha mozog, kalciumot nem hagyja meszesedni a mozgas. Amikor elkezdtuk a clean evest, en unszolasomra, a 3 het szigorusagot, 10 nap utan o akarta tovabb, mert jobban lett. Elso kura utan elhagytuk a tejet, 3 het utan romlott, savanyu iz volt csak. Evek soran 3 hetes dietak utan minden mast elhagyunk, feldolgozott elelmiszereket, foleg. A 3 het szigorusagok raebresztenek arra, hogy jobban erzed magad, ha zoldeket eszel. Csak figyeld magad. Hogy erzed magad, ha kaposztaturmixot iszol reggelire, tele leszel energiaval. Mennyivel jobban pihensz, ha sutotokleves a vacsora. 10-20 nap, elsore, es lemegy a gyulladas.  Es aztan mar nem a regi izeket keresed, hanem minnel tobb superfood-ot, tapanyaggal teli, gyulladascsokkento okossagot akarsz csak beleepiteni kajadba. 15 vegan, glutenmentes sutireceptem van mar, mert az hianyzott mindig a legjobban. Legtobbjuk fekete csokival, de pont ma probaltam ki egy malnas-macademias uj receptet, megtartjuk. Es csak egy otlet: lekvar hogyan lehet gyulladascsokkento: 1 csesze malna vagy eper, leturmixolva, 1 kanal juharszirup, 3 kanal chia mag. 1 ora a hutoben es szuperlekvar. 1 hetig elall a hutoben.

Jaj, de jo lett volna, ha 20 evvel ezelott jovok ra ezekre az okossagokra. Megjobb lett volna, ha szuleink, es ezekhez az izekhez szoktattak volna hozza minket.

Kave, ahhoz mindig visszaterunk, akarhany clean program utan, mert finom. De arrol lemondani is szamit, szerintunk, amikor 3 het szigoru.  Koffein gyulladast eteti. Figyeld magad, fannimartin, ha ki mered probalni a kave nelkult, a szigorusagot: siman el tudod hagyni, ha akarod. Yerba Mate, zold tea is pici coffein, segit.