Zeus SH Creative Commons License 2015.06.02 0 0 441

Hát sajnos tényleg nem könnyen mobilizálható, ráadásul én vidéken élek, szóval a Műegyetem még egy kicsit messze is van ide. ;)

Mindenesetre lehet hogy valamelyik nap megpróbálok áramot adni neki, hátha "mond" valamit.

Sejtettem egyébként, hogy ez egy olyan kicsi piac, hogy nem egyszerű árat szerezni erre. A német ebay-en 150 Euróért van fenn egy, de annak asztalkája is van, ez meg szegény csak üldögél a padlón...

"Mókásak" ezek a dolgok, más, szintén ritkának számító cuccom miatt például majd' minden évben megkeres valaki, hogy nem adom-e el, pedig soha még csak gondolati szinten sem merült fel, hogy én el akarnám adni. Sőt, azt sem tudom, honnan tudják, hogy van ilyenem... :D Mondjuk horror árakat kínálnak, de sajnos, vagy hál'isten nem annyit hogy meginogjak. Mert tudom, ha eladom, egész életemben bánni fogom.

Persze az más, az informatika, az azért pörgősebb dolog, egy ilyen nagy dög csataló már inkább a "luxus" kategória, hisz nem mindenki engedhet meg magának (minimum) fél négyzetméter helyet egyetlen készüléknek. Aki viszont mostanság ilyen régi cucc után érdeklődik, az már jobbára gyűjtő, s nem egy darab lesz belőle a lakásában...

Előzmény: heted7 (439)