Kis Kolléga Creative Commons License 2015.06.01 0 0 534

Én mig tipusú gépre gondoltam ami azt illeti vastag anyagot amúgy se tudok 1 fázissal hegeszteni ilyen 6-7 mm es kazánlemezre gondolok én a vastagon. Amire nekem kell az többnyire zártszelvény vékonyabb anyagok lemezek ilyesmi. Pálcával mindig az volt a gond hogy éget olvaszt taknyol salakot hagy ebből én már kinőttem.10 éves korom óta hegesztek azóta eltelt 16 év, volt már dolgom inverterrel is amit 2 hét alatt tönkre tettem mert nem birta a terhelést a panelja ropogósra sült apa házilag csinált trafója verhetetlen nyáron 40 fokba egyhuzamba akár 5 kiló pálcát is elolvasztok akkor se ég le nem füstöl le inverteres co sem kell ez miatt. 

Egy minősített hegesztő ismerősöm is megnézte a munkáim lát bennem fantáziát, pálcából elküldtem már vagy 100 kilót Sok a munka gép meg nincs ezért kell a CO gép

Nagyon rátok vagyok utalva mert tapogatózok a gépek között de nem tudom melyik lesz a jó nekem. For mig gép is szóba jöhet erről is beszéltek már elég sokat.

Lényegében most fogok megvenni mindent a gépet a munkakábelt palackot nyomáscsökkentőt

és a huzalt.