BBazsi Creative Commons License 2015.05.25 0 0 5898

Kösz a választ, tegnap belevágtunk mi is... Tényleg hosszabb volt a Sucha Bela, mint amire számítottam. Úgy különösen, hogy kezdetben -óvatosan, már-már amatőr módon- igyekeztem megúszni vízbelépés nélkül, na, ezt egy idő után feladtam :) A lányom (tudjátok, a 8 éves) még élvezte is, hogy a köveken egyensúlyozott, de néha meguntam, és felnyalábolva átvittem a rázósabb patak-szakaszokon (persze térdig vizes lettem a végére). Ő különben simán vette a létrákat, csak én öregedtem kb. 8 évet közben... Az ablakos vízesésnél, a létra tetején kijött az egyik láncrögzítő, ott ráadásul csúszott is a szikla, tőlem egy méterre küszködött a lányom a laza láncba kapaszkodva, valószínűleg lesz pár rémálmom a közeljövőben :) (Persze nem engedte, hogy segítsek neki, én meg jobbnak láttam akkor, ott hallgatni és csak imádkoztam, hogy biztonságos helyre érjen...)

Lehet, hogy én pörögtem rá túlzottan a (lélekben) rákészülés során, de sokkal jobban féltem, mint a csajok. Az amúgy mindenféle fóbiás nejem szerint sima ügy volt végigmenni a szurdokon, hát, nem tudom, jövőre valószínűleg a Hortobágyra megyünk, ha rajtam múlik... :)

Előzmény: pinkytheoldboy (5897)