Törölt nick Creative Commons License 2015.05.24 0 0 111348

Megnéztem a gépeket :) Vannak megfontolandó dolgok.Igen az SW-k hétszemélyre alkalmasak.Azért írom,h alkalmasak,mert ugye hogy vannak vizsgáztatva-üzembe helyezve,5 avagy 7 személyre.

Nekem is 5 személyre volt és vizsgáztatni kellett a 7-re.Ennek van egy kis bürokratikus menete a közlekedési hatóságnál,de nem vészes. Átalakítási engedély kérés.... stb.Az egész olyan 15-ből kijön és persze a két ülés,de azt lehet kölcsön is a vizsgára :)

 

A második linken szép az autó,csábító a harmadik is, Jena is tudna bele plusz lovakat terelni.Az ülés is benne van....

Az első viszont nekem jobban bejönne.De.Nincs benne az ülés amit fentebb írtam... A km elég sok de legalább nem tagadták le a felét (remélhetőleg)A lovak megvannak legalább is leírva :)A műszaki lejár

ősszel,de ez ilyen gépnél nem hinném,h probléma lenne.Jó lenne ha a befecsi rendszere Bosch lenne.

Összegezve az emillió amit rászántál még futná amiket jó ha megcsinál a tulaj vásárlás után.Olaj csere,szűrők,vezérlés.Mert,h mikor cserélték esetleg a szervizkönyvben dokumentálták. HA.

Előzmény: Anduca (111346)