allez zserzseli! Creative Commons License 2015.05.16 0 0 51081

klassz tízfős mezőny lenne.. (vagy azt gondoltad, hogy azért kellenek szivacsnak a töltelékemberek, mint mi? :))

de komolyra fordítva, a színvonalas indulói lista mindenképp fontos szempont egy jó versenyhez.. de én azt gondolom, hogy ennél több kellene. mitől szeretjük mondjuk az UTMB-t és betétszámait, a Lavaredo-t, Zugspitzet, vagy épp a szeptemberi lengyel versenyt, amit mindenki dicsér (azon nem voltam). nem feltétlenül azért mert ott van kilian, krupicka, vagy más feltörekvő litván, spanyol versenyző. elsődleges a környezet szerintem. a mont blanc-t nem lehet überelni, a három nővért is nehéz, de kicsiben azért egy prédikálószéktől nem kell szégyenkeznünk.. aztán ott van a hangulat. mert az egész város és a körítés is rólunk szól, meg vagyunk becsülve, hasonszőrűekkel van tele a hely, szurkolók vannak. aztán a hangulat a pályán. az önkéntesek a helyi dolgokat kínálják, kedvesek, látszik, hogy ez nekik egy program, készülnek rá, a szívüket adják, ezáltal mi is jobban megbecsüljük magunkat.. persze fontos még a jó jelölés, sokaknak a versenytársak (az elitnek persze), a rajtcsomag (a kezdőknek :)), ehhez kell egy jó szponzor, ami egy pár dolgot ebből bevonz, stb.

meg ott van a tradíció. ebből a mátrabárc iskolapélda. ott ez egy kiemelt szempont. de az vagy van 30 év után, vagy meg kell teremteni..

én nem mondom, hogy az UTH ezeket teljesíti. mivel meg sem volt még rendezve. de mintha törekedne rá..

engem sem fizet csanya. sőt én kifejezetten nem kedvelem csanyát :).

csak elmélkedem azon, amit írtál.

van egy csomó szempont még biztosan, kíváncsi lennék mások hogy látják.. hátha egy versenyszervező tanul belőle.

Előzmény: bellone72 (51080)