Haruhi Creative Commons License 2015.05.07 0 0 137

Sziasztok!

 

Szeretnék némi segítséget kérni.  Épp a Japán nyelviskolák, Budapesti erdejében járok és kissé eltévedtem. Tudna valaki információkkal szolgálni ez ügyben? Melyiket ajánlanátok, hosszú távra? Momiji, Soter, Keleti nyelvek iskolája... van pár és kezdőként elég nehéz eldönteni, melyik az ideális.  Szóval tapasztalatokat, észrevételeket, tanácsokat kérnék ez ügyben. :)