PMRJunkie Creative Commons License 2015.05.03 0 0 55601

kivancsi vagyok ezekre az olcso kinai dpmrre, melyik lenne erdemes megvenni, erdekes modon meg akkora nagy valasztek nincsen mint analogbol lasd baofeng es tarsai. kirisun, zastone, tyt nezegettem teszteket.  ami erdekes hogy a kirisun valami nagyon egyedi vocodert hasznal, meg hang minoseg nem valami nagy cucc. zastone, tyt kompatibilis egymassal gondolom azonos vokodert hasznalnak, sehol semmi info ezekrol marmint a vokoderekrol. allitolag az ambe+2 kinai valtozatat hasznaljak amit ambe+2c-nek neveztek el :). zastonet nezegettem youtubon egy ket video van ugyan rola, nemtudom megerne-e. hatotavrol se sok info van mondjuk...

DMR egyenelore nem akarok, eleg draga eszkozok, nyilvan nem hasonlithatok a kinai cuccokhoz, nem veletlenul nem is nagyon talalni DMR, TRBO komatibilis cuccokat ebayen :D jah meg ugye TRBO 12.5khz kinai cuccok meg a fele 6.25khz szal elvileg messzebb visz vmennyivel, de kitudja :D

 

UI: nem tudom mid van (moto vagy sepura) nyilvan 1W kimenosek, varosba meddig visz el? nagyon gyenge? 1-2km azert bir?

Előzmény: 580~Gábor (55600)