kerékpár
2015.04.30
|
|
0 0
136
|
Juhhéj, sikerült a Rigó utcai középfokúm... nem volt egyszerű, a szóbelinek többször is neki kellett futnom, de a kitartásnak végül meglett a jutalma.
Mindenkinek további jó nyelvtanulást! (én sem felejtem el a nyelvet, belevetem magam a stócnyi japán nyelvű regénynek, amik erre a pillanatra vártak) |
|