kerékpár Creative Commons License 2015.04.30 0 0 136

Juhhéj, sikerült a Rigó utcai középfokúm... nem volt egyszerű, a szóbelinek többször is neki kellett futnom, de a kitartásnak végül meglett a jutalma.

 

Mindenkinek további jó nyelvtanulást! (én sem felejtem el a nyelvet, belevetem magam a stócnyi japán nyelvű regénynek, amik erre a pillanatra vártak)