Senior55 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 535

A helyzetem nekem még összetettebb, mert az utánfutóval még egy összehajtogatott gumicsónakot és egy 15 lovas csónakmotort is szállítok.

Ignis-em van, nem túl nagy csomagtérrel és egy 350 l-es Thule túraboxom.

A konyharészbe ügyes összeválogatással az össze konyhai felszerelést be lehet rakni.

Edényeket (rozsdamentest) olyat viszünk, amelyek egymásba illesztve egy edénytérfogatban 2-3 edényt is viszünk. a zörgést egyszerűen küszöböljük ki, a laminált padló alá kapható 3 mm vastag polifoamból készített elválasztókkal. A legbelső edénybe beleférnek az apróbb tárgyak. A fedők az edény mögött elférnek. Az evőeszköz tartóban elférnek a kanalak, kések, villák, konzervbontó, gázgyujtó.

Az evőeszközöknek varrtam vastag anyagból zsákokat, így nem verik a tartót nés nem zörögnek:

az ivóvíztartály összecsukható, így 2 db is kis helyen elfér a konyhatérben is.

Apró holmiknak a sátorrudazatra függeszthető tárolózsebes tartókat használok.

Takaróknak polar takarót használunk, kis helyen elfér és ha meleg van ráfekszünk, ha hűvös van alábújunk.

A Decathlon-ban tavalyelőtt vettünk összecsukható kb. 60x60 cm szelvényű, 1,5 m magas "szekrénykét, amiben az összes "kacat", apróholmi elfér.

Aki tud varrni, házilag is könnyen készíthet ilyen kis szekrényt (4 alu láb, 4-5 farostlemez polc, szövet oldalfal zipzárral nyithatóan)

Előzmény: Campika (533)