monica1975 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 25

Megmondom őszintén, hogy a Ghoast-ot nem láttam, és még pedig azért, mert anyukám bement a színházba és vett két előadásra jegyet, és még volt egy db. szabad jegy a Ghoast-ra, na nem adtak rá kedvezményt és hát gáz mert az utcai ruhájában ült be, na mindegy, de azt mondta nagyon rossz volt és majdnem hazament, csak mert fizetett 6000 Ft-ot sajnálta kidobni és végig nézte, annyit tudok, hogy a Vágó Bernadett volt benne és nem a Múri Enikő. Na ezek után nem vettem rá magamnak jegyet... de ma megyek a Madáchba és megnézem a Tanulmány a nőkről c. darabot, ami a 60-as évek filmslágereit öleli fel, majd beszámolok róla itt... na az a lényeg hogy ott tetszett a Poligamy, azt láttam legutóbb. De ezek a források, hogy mik lesznek összevisszák, állítólag majd szeptemberben derül ki mi lesz, tegnap felhívtam kiváncsiságból a szervezést. Most néztem a lapon és mutatta a jegyek fogyását, és hát a Menyasszonytánc nagyon necces, az Amerikai komédia mellett, jó még utolsó héten is fogynak a jegyek, de én a Menyasszonytáncot venném le legalább egy időre vagy vinném vidékre... az Amerikai komédia, a Mozart és a Csókos asszony se igazán fogy.