BakonyCamp Creative Commons License 2015.04.21 0 0 523

Május 1-2-3-ra tervezzük a sátor első nyitását,és főpróbáját! :) Nagyon várom már,és remélem nem lesz rossz idő,mert szeretném teljesen élvezni a családdal együtt a pihenést és a sátor kényelmét.
Talán minden olyan dolgot ami kellhet összeírtunk,és addig meg is lesz. Kíváncsian várom az első éjszakát.Az előrejelzés szerint nem lesz gatyarohasztó meleg,de előrelátóan foglaltam egy lakókocsit is,ahova behúzódhatunk ha nagyon hideg lenne,vagy esetleg esős lenne a 3 nap. A hálózsákok már készenlétben vannak,meg pár meleg holmi.Úgy döntöttem,hogy mndenkinek csak egy utazótáskát rakhat össze a feleségem,mert tavaly az összes szekrény minden létező ruhadarabját elpakolta,és a cudo amivel mentünk csurig volt csomaggal.

Csokonyavisonta a cél,és remélem ugyanolyan jó pihenéssel áld meg bennünket ez a kemping,mint eddig 5 évre visszamenőleg. Nem tudom voltatok-e már ott,de mintha simán visszalépnénk a múltba 30 évet...Igazi retró kemping,egyszerű de annál nagyszerűbb emberekkel. :)

Ha esetleg lesz még ott rajtam kívül valaki innen,akkor vendégem egy pofa sörre...