Borsika77 Creative Commons License 2015.04.18 0 0 248

Sziasztok!

Nekünk a férjemmel évekig nem jött össze természetes úton a baba, én 36, Ő 46 éves volt, férjemnek alig volt egy-két élő spermája,  mire elmentünk Dr. Albert István urulógushoz, aki csinált a férjemnél egy herevisszér tágulat műtétet és ezzel egy időben here biopsziát is (eredeti hereszövetet vett ki, hogy le tudjuk fagyasztani a benne található spermiumokat). Azt mondta, a visszér műtéttől rendbe jöhet annyira a sperma szám, hogy ne kelljen a fagyasztottat használni, de a dohányzásról, kóláról, műkajákról le kellett szoknia. Egy évvel később volt a Forgácsban az első beültetésem, ahol valóban rendbe jött annyira a spermaszám, hogy friss spermákból tudtak dolgozni, viszont nekem csak 2 petesejtem ért meg nagy nehezen és azok sem tapadtak meg. Ezután elküldtek engem is vizsgálatokra, kiderült, hogy van egy enyhe inzulin rezisztenciám, Dr. Harangozó Andrea endokrinológus vezetésével és a diétáját betartva fél év alatt rendbe hoztunk engem is (diéta+gyógyszer+heti 3x- i kardio edzés), és a második beültetés már sikeres lett, itt szuszog mellettem a 3 hónapos kis csöppségünk. :) Szóval kitartás és kemény munka kell hozzá, de sikerülhet!