anubisaa5 Creative Commons License 2015.04.15 0 0 214

Szia! Köszönöm a linket, de sajnos nem nyugtatott meg, inkább még jobban elbizonytalanodtam a vásárlással kapcsolatban... Igaz, hogy a cikk a 62s-60csx összehasonlításáról szól, de nagyon az jön ki, hogy inkább a régi készülék jön ki győztesen. Angol nyelven sem találtam túl sok összevetést, bár talán ott jobb volt a helyzet szoftver frissítés után a 64S-sel. Én semmiképp nem hajlok egy régi használt készülék vásárlására arany árban (egy alig használt 60cx a napokban kelt el az ebay-en 41.000Ft-ért!!), de azért elgondolkodtató, hogy egyesek miért adnak ki ennyit ha ott van a zsír új 10 évvel fiatalabb papíron jobb készülék. Nyugat Európában ennek kevesebb, mint duplájáért megkapható az új garis 64S. Az is érdekes, hogy ezek a spéci készülékek lefagynak-szakadnak-elvesztik a jelet-stb. Az én Lenovo Tabletem nyakban egy kis szütyőben egy fél napos túra után 70% akkuval rendelkezik, SOHA nem esik ki a vétel, SOHA nem fagy le, sőt a lakás kellős közepén minden ablaktól 3 méterre is talál jelet (persze nem túl pontosan de ha hagyom 10-15 percet akkor akár pontos). Az igaz, hogy az öreg Garmin is egyébként sokkal pontosabb trackeket csinál normál rálátás közben túra alkalmával. Szóval nem kicsit bosszantana egy hibáktól nyüzsgő készülék ennyi pénzért.

Előzmény: Törölt nick (213)