repvez Creative Commons License 2015.04.13 0 0 3361

Az elöttem lévő tulaj nem tudom, hogy hogy szigetelt vagy, hogy volt e egyáltalán, nekem sajnos most csak a külső szigetelésre volt keret , a falak körbevágása és a teljes belső festés   már többe lett volna ,mert akkor egyuttal a villany vezetékek cseréjét is meg kellett volna ejteni.

Amugy egy szoba kivételével mindenhol beton van  +  padlószőnyeg a folyosó és konyha furdő részeken meg járólap, még a 70es évekből, ugyhogy ott sem nagyon akad szigetelés.

 

Igen arra a fél centis diszlapokra gondoltam ,csak a nevét nem tudtam,  a széleken szegélyléccel le vannak hozva a függőleges falrészre.

A tetőn csak tetőfólia és hullámpala van .

A mennyezet beton a fele a kinyuló szárny részek meg  stukator nád és  üveggyapot felette.

 

70es években épült ikerházról van szó ami egybe lett nyitva egy családi házzá.

 

Akkor azt mondod az sem jelentene javulát ha 5 cm rel lejjebb hoznám a menynezetet  gipszkartonból és  esetleg a köztes részt kibélelném  vagy szabadon maradna? Alatta ugyan ugy penézsedne  és a penész ugyan ugy alergiát okozhatna csak épp nem látszana?

 

Mint irtam a beton tetőgerendák és a betonkoszorú találkozását nem tudom, hogy lehetne kivédeni tetőcsere nélkül.

Előzmény: Petya79 (3360)