zacsek21 Creative Commons License 2015.04.12 0 0 19649

sziasztok!

 

Nemrég lettetm tulaja egy 407 2 hdi-nek 2005 évjárattal. A következö problémáim merültek fel...ugyveszem észre hogy a klima nem igazán szuperál...hogy tudom kideriteni hogy mi okozhatja ezt? ugyértem hogy a probléma a törött terelölapát-e avagy csak nincs a gáz feltöltve avagy az is lehetséges h csak a pollenszüröt kell cserélni? a másik sokkal de sokkal égetöbb problémám az esedékes kerékcsere kapcsán merült fel. ugye adott téli nyári gumiszett gyári 17 collos alufelnikkel melyeket kerékör véd.a gondot az jelenti hogy mindkét szetthez van ugyanolyan leszedö anyám viszont egyik sem passzol a jelenleg auton lévö kerékörhöz. valoszinüsitem hogy lecserélték vagy nemtudom és nem mellékelték hozzá a másik leszedöcsavart. itt a forumon láttam meg ezt a képet aminek az elosztása ugylátom h megfelelö lenne a kerékörjeimhez. igy hálás lennék ha vali megtudná mondani nekem hogy honnan tudom beszerezni ezt avagy ami mégjobb lenne ha valaki leirná a csavar adatait ami alapján betudom azonositani(méret és további fontos paraméterek)ez azért lenne fontos mivel külföldön tartozkodom és itt lenne szükségszerü a csere. klima javitásával kapcsolatban milyen összegre számitsak és kit ajánlotok országon belül aki gyorsan és lehetöségekhez mérten jo áron elvégszi az esetleges "beavatkozást".

Köszi a válaszokat!

Előzmény: Jancsi66 (1593)