Mr Long Creative Commons License 2015.04.03 0 0 170191

Tegnap reggel vettem le a toltorol, meg nem edzettem vele azota, majd kiderul. Elvileg gps-szel 8 ora, csak activity tracker uzemmodban 31 nap az akku toltottsege.

Majd azt kell kideriteni, hogy lehet-e edzesuzemmodban tolteni, mivel 8 ora sokszor nem eleg turazas kozben.

A face dolgot azert irtam, mert a tesztek nagy resze ezt hianyolja es ezzel leirja az orat, mint nem erdemes megvetelre. Ezek a tesztek persze kutyus oldalakrol szarmaznak.

Az elore beallitott automatikus kort valoban csak egyszer mutatja, de ha menet kozben te inditasz uj kort, akkor annak adatai visszanezhetoek futas kozben. Vagyis ha atrendezed a szamitogepen az edzes kozbeni kepernyokepeket az oran es szinkronizalod az oraval, akkor lehet olyan kepernyoket beallitani, hogy mutassa az elozo kor adatait, ido, tav, avg. hrm, stb.

Persze visszanezheto kesobb a gepen, interneten keresztul csak. Ott lathatod a te altalad inditott koroket, az automatikusokat, itt lehet allitani a kijelzett felbontast (0.5, 1, 2, stb km) es annak megfeleloen atszamolja atlag hrm-et, tempot, koridot.

A gps szerintem gyorsan talal (kb 1 perc, ha nem setalsz kozben), sokkal gyorsabb a garmin kezimnel, bar az regebbi darab es itt eszakon az lassan dolgozik. Telo meg felejtos szamomra, bar ez lehet a keszulek hibaja.

Előzmény: schleier (170188)