pekaroly Creative Commons License 2015.03.29 0 0 400

Sziasztok! Az ACN független képviselője vagyok.

Olvasgattam itt a hozzászólásokat, megnyilvánulásokat. Szeretném tudatni, hogy minden szolgáltatót büntettek már meg tisztességtelen ajánlatért. Minden üzletben vannak csalók, tisztességtelen emberek, képviselők. Remélem egyre kevesebben, sajnos az ilyen emberek rosszat tesznek az üzletnek. Vannak elégedetlen ügyfelek, de ha megkérdezel 100 embert a szolgáltatókról majdnem biztos, hogy tud olyat mondani, amelyiknél már volt baja a számlázással vagy szolgáltatásokkal. A cég nem fantomcég. Igen MLM rendszerben keresik a képviselőket, de az ügyfeleket nem! Én a kis csapatomnak azt tanítom, hogy tisztességesen járjunk el, nem kell több száz ügyfél egy képviselőnek! Inkább kevesebb és biztosabb, akikkel tudunk foglalkozni, mint, hogy legyen sok ügyfél, akikre nem tudunk odafigyelni. Szerintem ha ilyen képviselővel találkoztok, vagy veszitek fel a kapcsolatot, akkor nem fog csalódás érni. Ha nem akarsz szerződést kötni nálunk, nem fogjuk erőltetni. Láttam olyan telefonszámot is kiírva, ami nem létezik. Az ügyfélszolgálatnak más a telefonszáma, és magyarul jelentkeznek be munkatársaink.

Ha információra lenne szüksége, írjon nyugodtan az alábbi e-mail címre megnézzük tudunk-e segíteni.

e-mail: acnkary1@indamail.hu

Az e-mail tárgya legyen : ACN(innen fogom tudni, hogy nem valami reklám, és nem törlöm azonnal)