csibe1014 Creative Commons License 2015.03.26 0 0 11938

Sziasztok!Nem nagyon szoktam fórumozni,időm és a munkám miatt de most tanácsot szeretnék kérni tőletek,mert már elég sok helyen jártam,de nem igazán segített semmi.2012-ben ágyéki gerincsérvet állapítottak meg 5.ös csigolyámon ami nincs operálva (voltam ki irva műtétre de műtét napján a doki megvizsgált és haza küldött hogy jelenleg olyan jó állapotba vagyok hogy nem műt meg).Nem is bántam.Fájdogál,néha zsibbad de elvagyok vele(gyógyszer,kezelések).Idén januárba be kerültem a kórházba mert jobb kezem teljesen le zsibbadt és olyan fájdalmam lett hogy alig birtam meg mozdítani.8 nap kórház kezelések,injekció,infúziós kura nem igazán javult.Nagy keservesen sikerült eljutnom MR-re ahol kiderült hogy nyaki sérvem is van 4-5-ön.Privátul elmentem egy dokihoz nevet nem irnék Miskolcon ő megvizsgált műtétet javasolt.Márc 2-án lett volna a műtétem ami elmaradt mert jól beleestem a náthába és antibiotikumot szedtem így nem műtött meg.Miután jobban lettem visszamentem hozzá megvizsgált,elég jól sikerült megroppantanom a kezét azt mondta JELENLEG NEM JAVASOLJA A MŰTÉTET!!húzzam amég birom ha gondolom megműt,de nem javasolja.Jelenleg nagyon fáj a karom zsibbad a nagy újjam egésznap.Ajánlották RÁCZ doktornőt nem ismerem 200km-re lakom Budapesttől.Valaki tudna ezzel kapcsolatba valami tapasztalatott megosztani velem?olyan aki járt nála ilyen gonddal?Valami olyan módszert ami segít ezt elviselhetőbbé tenni.Voltam csontkovácsnál,uszni..stb.Köszönöm!!!Üdv:László