Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2015.03.21 0 0 25317

Muhaha, bruhaha, na haggyá máá! ;-)

 

Erről annyit mondanék, hogy lassan egy éve egy lakossági megkeresésre (nem én voltam, csak elkértem a levelezést!), a pénzügyi keretekről, a Pest Megyei Kormányhivataltól, mint felettes szervtől, az a válasz érkezett, hogy megkeresték a helyi jegyzőt és tőle kértek információkat a felvetett kérdésekre a csatornaprojekt finanszírozását illetően. A levélben leírták ua. azt a blablát, amit helyileg is hivatalosan hallhatsz. A szerencse az a dologban (kvázi rábaßtak illetékesék, de nagyon), hogy a magyarázatot - nyilván helyi bemondás alapján - túldefiniálták (az idióták). - "Köszönjük Emese!" :-)

A "gond" tehát az, hogy a leírt számszaki adatok többen vannak, mint kellene, vagyis van olyan összeg, ami kiszámítandó és nem alapadat - csak hát ugye... a kettő az nem egy érték, azaz nem egyezik! :-OOOOOOOOOOO

 

Csak némely hivatalosság azt hiszi, hogy összejátszással (helyi-megyei) és kifárasztással meg lehet úszni.

Hát...?

Ennyire nem kéne hülyének nézni, pláne ha "Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű."

...és még egyszer innen a látatlan távolból is: "Köszönjük Emese!" - sokat segítettél, pedig nyilván nem akartál. :-)

Előzmény: senior 43 (25315)