Tűzoltó105 Creative Commons License 2015.03.19 0 0 406

Sziasztok!

Egy Rickenbacker négyezres szériával teljesen típus-azonos régi japán "másolat" basszusgitárból készülő projekt eladó lesz a közeljövőben anyagi problémáim miatt. Irányára: 250 000 Ft lesz. Minden meg van hozzá, szinte már csak össze kell raknom. Magam is egy eredeti 4003-as széria tulajdonos vagyok és szerettem volna egy juharnyakas kivitelű példányt is magamnak. Ezért készítettem volna, ha az anyagi gondok közbe nem szólnak.

Adatok:
A test-, az átmenő nyak-, és a fej formájában és méreteiben szinte teljesen megegyeznek az eredeti Rickenbacker 4003-asoméval (direkt így lett vadászva a projekt alapját képező régi japán kópia). Az egyetlen eltérés csak annyi, hogy a nyak formája inkább egy kicsit szélesebb, Fender P-bass jellegűbb, de személy szerint nekem pont ezért volt kényelmesebb, az eredetinél.
Specifikációk:
- lakkozott juhar nyak, fekete háromszög alakú pozíciójelölőkkel és fekete szegéllyel;
- kulcsok: Schaller típusazonos (régi Ricky kivitel);

- első pickup: Dimarzio DP-120 (Billy Sheehan féle);

- hátsó pickup: egy eredeti Rickenbacker 4003-as + cover + bezzel (pickupvédő nélkül) egy 2004-es kiadású példányról;

- húrláb: eredeti Rickenbacker 4003-as, szintén a 2004-es példány bontott alkatrésze;
- elektronika: a saját 4003-asom stereo másolata (push pull potival felezhető az első Dimarzio pickup).

 

Érdeklődni: adam.sandor87(kukac)freemail.hu címen