mivvann Creative Commons License 2015.03.17 0 0 164

Milyen jó hogy le akarjak tagadni a saját 2002-es kampányukat!

 

 

 

Nemzeti szalag Mozgalom indul

 

Magyarország polgárai 1848. március 15-én a jövőt választották. Az 1848. április 11-én kihirdetett törvények a polgárosodás, a nemzet összefogásának programjává váltak. A márciusi ifjak, Széchenyi, Deák és Kossuth nemzedékeinek emléke arra ösztönöz bennünket, hogy ma is összefogásra hívjuk fel a nemzetet: A XXI. század első választása meghatározza Magyarország, fiatal polgári demokráciánk jövőjét. Ezért a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület azzal fordul hazánk polgáraihoz és közösségeihez, hogy az új évezred küszöbén most is a jövő mellett döntsenek.


Az idei áprilisi döntésünk legyen méltó az egykori "áprilisi törvényekhez"! Erre kötelez bennünket történelmünk, erre ösztönöznek hagyományaink, és erre sarkall bennünket a Kossuth-emlékév is. Legyen most is a nemzeti szalag összefogásunk jelképe!
Március elejétől tegyük ki mindannyian ablakainkba, autóinkra a nemzeti szalagot, és március 15-én, hagyományaink szerint tűzzünk szívünk fölé mindannyian kokárdát!
Arra kérünk mindenkit, aki csatlakozik a Nemzeti Szalag Mozgalomhoz, hogy nemzeti trikolórjainkat
tartsák ablakaikban, autóikon, és kokárdájukat viseljék szívük fölött egészen az országgyűlési választások végéig!


Fejezzük ki ezzel is összetartozásunkat!
Hirdesse minden kis nemzeti szalag és kokárda, hogy a nemzeti összefogás programja ma is a polgárosodás programja!

 

Magyar Polgári Együttműködés Egyesület

 

 

 

Előzmény: püfffneki (146)