pudingman Creative Commons License 2015.03.14 0 0 21294

Tegnap reggel úsztam 2,5 km-t, de sajnos úgy 2 km környékén egy eröteljes lábtempó közben, késszúrást éreztem a derekamban. Délután terveztem egy 20 km-es futást, de egész délelött nagyon fájt a derekam. Gyözködtem magam, hogy ma jobb, ha pihenöt tartok, de nem tudtam magam meggyözni, ezért du. kettökor, esöben, erös szélben csak elindultam. Egész jól ment, de 6 km környékén megint jött a hascsikarás. Ezen a környéken nincs lehetöség bebújni egy bokor alá, ezért arra gondoltam, nem érdekes, futok tovább, lesz, ami lesz. A 8. km-nél azért megijedtem, hogy nem lesz kellemes érzés ha összeszarom magam, és úgy kell hazafutnom, ezért visszafordultam. A vége csak 16.2 km-t lett, 5:27-es tempóban. Az utolsó 2 km-en már erösen kellett koncentrálnom, hogy nehogy összepiszkoljam a gatyámat:D

 

A derekam is nagyon fájt, ezért csináltam magamnak egy iszapfürdöt a kádban, ez szokott segíteni, közben meg tök hangerön hallgattam egy kis bluest.

 

Este telefonált a lányunk, hogy menjünk el velük moziba, de csak Erika ment, mert én teljesen hulla voltam, inkább a boldogtalan Villon boldog napjairól olvastam az ágyban. ÉS NEM NASSOLTAM SEMMIT:D

Ma reggel úsztam (megint derékfájással) 2 km-t. 
Mindjárt megyek futni, de most olyan helyen, ahol van wc vagy bokor, vagy a környéken fogok körözni, és hazaugrom, ha rám jön :)
Teli a tököm az egésszel, két hónapos hasmenés..... :D :)
https://flow.polar.com/training/relive/64309006