garass
2015.03.08
|
|
0 0
48174
|
Köünyörgöm, senki ne kavarjon! A hivatalos OKT út a Fancsal - Abaújdevecser - Encs - Gibárt - Hernádcéce irány. Nincs és nem volt régi és új útvonal. Mindig ez volt és a jövőben is ez lesz az OKT nyomvonala. HEV által feltett link eléggé jól tisztázza a tíz év előtti partizán akciót.
Az egy más dolog, hogy a nagyformátumú MTSZ szakbizottság szerintem átgondolatlanul erre a részre (Abaújdevecser-Méra-Hernád-híd-Hernádcéce) javasolt egy K+ jelet.
E csábítás ellenében viszont pecsételőhelyet tenne Encs vá.-ra. Hoztam is ajándékot, meg nem is!
Néhány hét és minden tisztázódik, remélem végleg. Időjárás függvényében felújul itt is a túraút, természetesen a Gibárti hídon át. A K+ jelzés felfestésére nincs szerződésünk.
Az a fahíd most nem volt szerencsés képválasztás, mert felkavarja a hibás beidegződést. |
Előzmény: V43 1279 (48170)
|
|