pacsuli Creative Commons License 2015.03.07 0 0 26532

hopp, ezt nem tudom, eddig miért nem tűnt fel, hogy írtál... Bocsi, pedig tök érdekes.

 

hogyhogy nem nagybetűvel írják a neveket? Mármint úgy érted, csak most, amíg nem tanulják meg elolvasni?

 

Azért ez már így jobban hangzik, nem olyan iskolás rendszerűnek tűnik, inkább valami kötöttebb ovinak. Na persze Vekerdy már ettől is kikészülne :))) Az milyen kiszúrás már, hogy amelyik nap betölti a négyet, aznap már mehet is suliba, a szülinapján! Legalább az még lehetne szabd szegénynek :)

 

hogyhogy Enikő mehetne egy osztályba Tibivel? :OO Vagy ezek vegyes csoportok, mint az oviban? Ez meddig van így?

 

Érdekes, hogy a suliban így képbe került a lövöldözős játékokkal meg akcióhősökkel kapcsolatban, ez azért van, mert ezekkel játszanak a benti technikai eszközökkel, vagy cska mesélnek egymásnak? Akkor nagyon fejletten kommunikálhatnak, mert Doncitól még soha egyetlen hasonló témában sem hallottam vissza semmit, meg anno a nagytól sem iylen idős korában, mintha szóba se került volna. Inkább olyan hat évesen kezdtke egymásnak mesélni ilyen marhaságokról, (játékot nem nagyon engednek bevinni az óvónők szerencsére, illetve kérik, hogy ne, merthogy ők nem fogják keresgélni a gyerek eltűnt mütyürjeit, ami jogos... kivéve persze alvósok.). de Nimón egyébként nem tapasztaltam, hogy hátrányban lett volna azért, mert akkor hallott mindegyikről először. Mindig szépen megmondta, hogy ő nem ismeri, és a beszélgetőpartnere pedig teljesen természetes módon elmondta neki, hogy mi az, szóval nem csúfolták, nem lett kizárva, vagy ilyesmi (ettől szeretnek riogatni azok a tévé- és divatjáték-párti anyukák, akik azzal indokolják a gyerek önkéntes bevezetését a kommersz marhaságok világába, hogy majd szegény tcsúfolni fogják különben, ha nem tudja, miről van szó.)

Előzmény: Sethi (26530)