sixtynine Creative Commons License 2015.03.03 -5 9 91553

Nekem az elején Edina nagyon nagy kedvencem volt. Aztán kifordult önmagából és olyan visszataszítóan kezdett viselkedni, ami nemhogy nőhöz, de emberhez sem volt méltó. A végén már Robinnak szurkoltam, de nem igazán bíztam benne, hogy megnyerheti. Szerencsére pozitívan csalódtam a szavazókban (és a szerkesztőkben, akik az utolsó pillanatokban emlékeztették a nézőket, hogy milyen gennyes alak ez a dennis - lásd beköltözés), így az állás megfordult. Érezték ezt ők is, hogy nem lenne rendben a világ, ha egy ilyen alja ember nyerhetne. Robin valóban nem volt mindig túl magabiztos, sőt! De legalább nem ment le kutyába, mint a villában szinte mindenki más. Ez legalább azt sugallja, hogy normálisan is juthatsz előrébb. Dennisnek pedig ez talán - mondom, erősen talán - egy jó lecke lesz az élettől és talán valóban megpróbálja átértékelni az életét. Hallottam tőle, hogy már sajnálja, hogy élő adásban alázta meg a volt barátnőjét. Remélem nem csak azért sajnálja, mert ettől bukta el a fődíjat, hanem azért is, mert belátta, hogy ez a viselkedés nem tolerálható. No de száz szónak is...

Gratula Robin, használd a nyereményed ésszel! Vagy csak verd el, ahogy jól esik, abból is sokat lehet tanulni :D