Törölt nick Creative Commons License 2015.02.19 -1 1 1269

Nah, most jutottam oda, hogy hallgassam a dalokat... Részemről egy ilyen gyors, első hallgatós elemzés:

 

1. Alfréd: Nem rossz, alapvetően tetszik. Mondjuk ez a countrys beütés kicsit Amerika majmolásnak hat számomra, nem érzem azt, hogy ezzel kellene, lehetne Magyarországon hosszú távon érvényesülni. 4/5

 

2. Singh: Hát, ez amolyan tipikusan Szabózé tucat. És nem a jobb fajtából. 2/5

 

3. Gondi: Nem olyan rossz szerintem, mást nem tudok mondani... kicsit ez is külföld majmolás. 3/5

 

4. Czibi: Igen, Kocsis 2. Tucathang, jellegtelen, elfelejtettem rögtön a hallgatás után. 2/5

 

5. Palmira: A hang nem nagy szám, a dal refrénje jópofa, rádiókba azért elmenne. 3/5

 

6. Gyopár: Amolyan Rihannás beütésű cucc, kicsit unalmas nekem, de nm annyira gáz. 3/5

 

7. Ádám Krisztián: Jó dal, mondjuk úgy 10-15 évvel ezelőtt egész nagy sláger lehetett volna belőle. Ma már kicsit idejét múltnak hat. 4/5

 

8. Heiser: Nem bírtam végighallgatni. Talán más énekhanggal működne. De ez a tag rémes. 1/5

 

9. Sramek: Kellemes, de átlagos dal, jól írod, hogy nem sramekes. 3/5

 

10. Palmer: Igazából ez is amolyan "texasi" stílusú dal, mint a Mary Joe. Korrekt, de az jobb dal. 3/5

 

11. Szén Alexandra: Lassú, erőltetett, nem is fejlődik, ahogy halad előre. Az ének sem tetszik. 2/5

 

12. Közös cucc: Nem szeretem az ilyesmit, egy, max két előadóval tud egy dal működni.... amúgyis tucatgyanús lopkovitz az egész, mintha egy megasztár csillagdalt hallanék.

 

Szegény Udvarias, Sárköziék, nekik miért nem tudtak saját dalt írni? Ez azért gáz.

Előzmény: szuszetti (1247)