attilaenergia Creative Commons License 2015.01.19 0 0 5

  -Sziasztok! Én egy átlagos ember vagyok, Átlagos problémákkal tele (21,F) ...                                                             -Egyszer régen, kissebb koromban sokat álmodtam, nagyokat, bonyolultakat, néha fel nem fogható  hihetetlen dolgokat!(Sci-fi be illő történeteket!) sosem nézhettem olyan tv müsort kisebb koromban, hogy bármilyen furcsa álmiam lehessenek! nézni néztem,mint minden gyerek ,de csak amit szabadott... "Tehát az álmaim okozója, nem lehet keverése az álomnak, a valóságból..."  koromra nem emlékszek már, mikor álmodtam, de sacra be tudom lőni!(olyan 5-7 éves koromban volt egy olyan furcsa álom, talán az volt a legelső...(Éber álom!) Egy idős bácsit láttam akkor, egy lovon integetni, hófehér ködnek láttam a bácsit, és a lovát is!) Nemtudtam, hogy álmodom-e vagy valóság! A furcsa az volt, hogy ez a paci megfordúlt és eltünt mint a köd! Én meg ébren voltam, mikor oda jött Édesanyám, és megkérdezte... Rosszat álmodtál? Mert olyan furcsa fejet vágtam...  Elmeséltem amit láttam, de azt mondta sak álom volt, de már ébren voltam mikor megkérdezte, és amikor láttam ugyan olyan pózban voltam hajnal tályt, mint mikor anyukám oda jött. Majd,vagy rá pár napra, vagy még aznap, nemtudom biztosra, egy újjabb álom szerű volt, egy kabát úgy lógott ki az ablakból,mintha egy Dínó feje lett volna, akkor még nem is tudtam ,mi az, csak mikor láttam hasonlókat... néztem azt a fejformát, mely rémisztö volt, de mikor megtudtam, mire hasonlit, már nem volt időm joban megnézni...a kabát alakja éberálomban egy Tyrannosaurus-REX  fejének látszódott... (majd elkezdtek érdekelni ezeknek a lényeknek a valós történeteik is) ,de addig is mikor álmodtam, nem tudtam, álmodom-e vagy valóság! Majd több éven át álmodtam róla, hogy ez a Dínó, mozog és hogy nem akar bántani,majd kezdtem megszokni, majd sokáig feledésbe merültek ezek az álmok... majd egyre többet és furcsábbakat kezdtem álmodni...ezeket az újabb álmokat, olyan (12-16 éves)koromban saccolom meg! Íme a leg elgondolkodtatóbb álmom egyike:. Sötét éjszaka volt, álmomban, és egy hatalmas labirintus! Teli volt zöldellő bokorral, majd egy dombhoz értem, és elkezdett kergetni 4-5 óriási Repülő bogár, vagy rovar! (Mint a mai sci-fi -k ben!) akor még nem néztem olyasmit a tv ben sem... mjd valami elijesztette őket és én kijutotam... Egy nagyobb domboldalt pillantottam meg, füves rét volt rajta, majd egy barlangban végződött! Oda mentem  és a Barlang bejárata előtt, egy vas rácsos ajtót pillantottam meg, melyre rózsák nöttek, tekeredve fel rajta, s  egyszercsak kinyílott, az ajtó, és egy aranysérga kígyót pillantottam meg, majd többet is! Mindegyik kígyó, egy kövön, vagy téglán állt, és felágaskodtak és mind rám néztek! Kicsit megijedtem, ezektől a kígyóktól, de  nagy meglepődésemre ,ezek a kígyók, meghajoltak előttem!  (Az okát máig nem fogtam fel). Majd  egy érzés fogott el, hogy őríznek valamit, egy Titkot, és én úgy éreztem, ők segítenek nekem mindig, mindenben! Majd az egyik Kígyó, egyenesen a szemembe nézett! "(...és  egyszer csak!)" szeme, elkezdett erőtelljessen Fényleni, vakító fényben! "S egyszer csak" elhomályosúlt minden kép, és felébredtem!                                                                          -Következő álmom, körülbelül (14-17 éves koromban jött elő!) :. 3 -Barna csuklyás "valószínű" (Démon szerű lény) Keresett, kergetett, és én álmomban felkeltem, a saját ágyamból, mikor elkezdtek kergetni! ,repültek és átmentek a falakon! Nagy meglepődésemre én is képes voltam ezekre! Átrepültem, azablaküvegemen, majd  egy ott lévő vastag függöny mögé bújtam,és ők 3 felé mentek! Nem láttak meg, majd felébredtem...(Nagyon megijedtem, és sokáig agyaltam, mit akarhattak vajon!) (Mi lehetett vajon a szándékuk ..." ? "... ) Majd következő furcsa álmom sorozatossan,  egy furcsa világban zajlottak, ahol növények, fák, erdők, kikopott területekkel együtt ,a dimbes dombos  területektől furcsa elhagyatott vasútállomásokig, mindent bejártam, minden héten álmodtam sorozat jellegűen, ott folytatódtak, ahol abba hagytam az álmot, és hetente jött, újra és újra... végetnem érő történetekkel! utaztam,csak utaztam, és  1 évig ment ez a dolog,( "álom világban!") :) Bármilyen gond ,vagy baj jött a nyakamba, mármely álmodás közepedte, volt nekem 1 hűséges segítőm! Aki mindig mellettem állt, és megmentett, más furcsa lényektől, Álmodásaimkor!(Az egyik ős hüllő féle:. Igen!, pontossan az, amit fentebb írtam...  a régebbi korokból álmodtam!         A (T-Rex)!!!) Ugye milyen érdekes? Itt és most kezdődött, eddigi álom kalandjaim egyike, a legfontosabbak!              --Majd egyre több, más álom is  megesett velem, melyekben, még ember fiának, álmaiban sosem történhettek hasonló álmok, csak az én álmomban!  Egy furcsa és kisebbnek tűnő világban, egy bolygón (!) jártam, ahol  akadályok ezrei találhatóak meg! Mint példáúl:.  Alagutak, folyosók, óriási Hegyek, házak, városok, domboldalak,  sötét szürkületben megmutatkozó világok!, kopott fák, ijesztőnek tűnő sötét helyek, voltak gyönyörű helyek is ezekben az ijesztőbb világokban,mint pl:. A víz,, mint Patak, tó, tenger formályában, Telihold mellett, vagy kifli alakjában, erősen fénylett a hold, majdnem a legtöbb. Majdan álmaim következő részeiben, melyeket        (15- és 20) - év között álmodhattam... Egy kicsi  Boszorkány lány, kinek volt egy fehér cicája, és nagyon megkedveltük egymást... nekem a T-Rex akkor is ott volt mellettem, de akkorra már egy kosár is volt a hátán, furcsa volt minden álmom, és egyre érdekesebbek voltak...,majd álmodtam egy angyalról is valamit, majd ugyan azon a helyen, rá pár hétre is álmodtam, ugyan arról az angyalról! Részletesebben! "...., az az angyal,  sírt, és én vigasztaltam meg, a nevét is megmondta ... Ez utóbbit,késöbb mesélném el! Szárnyai, és a haja Vörös volt, a sötétben halványan kitűnt, nem pont úgy, ahogy a képen látszik... , de a szárnyai pontossan ilyennek látszódott!