Törölt nick Creative Commons License 2015.01.18 0 0 2409

Tudtommal ,ha van fastjobb-od és néhány hónap már eltelt simán kapsz hitelt itteni autóra.Mind magánszemély ,mind kereskedés rengeteg kínálatot ad.Itt Rogalandban pl.Sandnes környéke,ill. Haugesund ahol sokból lehet választani pl.Vagy a Finn-nen,ahol viszont a jó ajánlatok 1-2 nap alatt elkelnek..Általában magánszemély olcsóbb,viszont csak a gyári garancia van a viszonylag új autóra,értem itt 1-5 évesig.Nem magánszemély többnyire drágább ,de garanciát ad,van aki át is viszi neked EU kontrolon.Az autó árak drágábbak mint otthon ,de hitelnél nincs a frankos átverés.Nyilván megszabhatod ,hogy a hónap melyik napján akarod fizetni ,és akkor vonják.Autóvételnél jó kérdés a mennyiért hány éveset, mert lakhelyem környékén 900 kr a szerelés óradíja ,ahol könnyen ott lehet hagyni mc- donaldsos barátunk kis megtakarított havi + pénzét,ha valami romot veszel,vagy próbálsz fenntartani.A másik megfontolandó kérdés,ha bevállalsz egy lakásfizetést,az autód hitele fizetését biztosítással+ élelmiszer vételét ,ez 3 alapkiadásod közelítheti a havi 20 e kr-t.Végezetül próbáltam tényszerűen leírni ,ahogy én látom,de ha valaki profibb ebben és más a véleménye ,elfogadom.

Előzmény: navarin (2408)