anfloral Creative Commons License 2015.01.12 0 0 22

Sziasztok!

Lehet tök hülyének fogtok engem nézni, de a tanácsotokat szeretném kikérni, ugyan is party fotózás témában én még nagyon is, a lehető legkezdőbb vagyok és csak egy egyszerű kompakt gépem van nem tükörreflexes. Szerintetek manuális módban hogyan lehetne a lehető legjobb partyfotókat csinálni úgy, hogy ne mosódjanak el a fotók, ne mozduljanak be nagyon az emberek?
Leírom nekem mit tud a gépem illetve én hogyan szoktam. Tudom kísérletezni, próbálkozni kell a beállításokkal, de mégis egy két tanácsot szeretnék kérni, hogyan lenne a legjobb! Válaszokat előre is köszönöm szépen!

Én úgy szoktam használni, hogy: ISO 400 vagy ISO 800 a fényektől és a füsttől függ, záridő 1/8, rekesz érték: F3.5 vagy F4.5

Helyes ez? Ha nem kérlek segítsetek ki pár tanáccsal ha tudtok!


Amit a gépem tud


Fényképezőgép típus: BenQ GH700

Max megapixel: 16

Optikai zoom: 21x, Digitális zoom: 5x, de azt nem szoktam használni

ISO értékek: minimum 160, maximum 1600 - Lehetségesek: 160, 200, 400, 800, 1600

Rekesz értékek: minimum F3.1 , maximum F16.7  -  Lehetségesek: F3.1 , F3.2 , F3.3 , F3.5 , F3.9 , F4.2 , F4.5 , F4.7 , F5.1, F5.4 , F5.6 , F5.7 , F5.8 , F8.9 , F9.2 , F9.6 , F10.2 , F11.1 , F12.2 , F12.9 , F13.7 , F14.8 , F15.6 , F16.2 , F16.3, F16.4 , F16.5 , F16.7
Záridő értékek: 1/2000, 1/1000, 1/500, 1/250, 1/125, 1/60, 1/30, 1/15, 1/8, 1/4, 1/2, 1" , 2" , 4" , 6" , 8" , 12" , 15"