angel12 Creative Commons License 2015.01.05 0 0 4237

Koszi Babette 72...karacsony elott jartunk az allatorvosnal, mert a sok fejrazas miatt augusztus ota sebes az egyik fule vege. Nagyon pici seb de nem gyogyul be mert allandoan lerazza rola a bevarrasodott reszt. Akkor megvizsgalta 5 percert es egy kremert 45 eurot fizettem. Persze a krem semmit nem er...a lenyeg hogy nem szivesen vinnem vissza most egy egyenlore lelki eredetunek tuno problemaval. Hihetetlen hogy milyen kis erzekeny a lelki vilaguk ezeknek a tacsiknak!!! :)))))))))

En is inkabb arra tippelek hogy kicsit besokalt a sok dedelgetestol, osszebujastol es simogatastol amit kapott masfel het alatt es most inkabb elvonul es nagy ivben kerul minket...persze csak addig es akkor amikor o akarja. Ma reggel is a seta utan azonnal visszabujt a barlangjaba es meg masfel orat hevereszet, majd lassan kivanszorgott....jol megdicsertem erte... cserebe kaptam egy laza farokcsovalast, majd lassan felvanszorgott mellem a kanepera kaptam egy puszit az orromra....na nem am tul lelkes nyalakodast, csak egy minden rendben ne agodj puszi volt....majd visszasietett a helyere nehogy veletlenul meg kihuljon a jol bemelegitett parnaja. Igazi eletmuvesz....hat igy elunk mi most :)))

Előzmény: Babetta72 (4236)