kiflee83 Creative Commons License 2015.01.04 0 0 107498

Kipróbáltam így, hogy az EGR-ről lehúztam a vákum csövet, a csőbe beledugva az 5-ös csavar. Szerintem hangosabb így a motor, és a csörömpölős hang is megmaradt.

A helyzet az hogy valójában nem is fogyaszt keveset. Voltam vele tavaly párszor olaszban, olyan 4-5 alkalommal, 3 személlyel, kissé megpakolva, végig autópálya ugye, sebességkorlátozást leginkább betartva, azaz 110(Szlovéniában sok a korlátozás)-130Km-h-s sebességgel GPS szerint, 6,5- 6,8-as fogyasztás. Szlovén OMW gázoljatól jobban megy, motor hangja is csendesebb egyébként.

 

Hol lehet téged megtalálni, ha megnéznéd, meghallgatnád? Az oxigénhiányos égés okozhat gondot a motorban? Pár napja kigyulladt a chekengin lámpa is, de ez nem szokatlan már. Időnként kiüttetem. Állandóan motor előfűtő berendezés hibát hoz, de változó időszakonként jön vissza a hiba, van hogy hónapokig sem, van hogy 5-6 nap után is... 

 

Amúgy indul -15 fokban is rendesen. Tavaly nem volt olyan hideg, hogy ne indult volna be, pedig 3 izzító gyertya is szar volt. Azt idén kapott, meg holtpont jeladót is.

Előzmény: Jena307 (107497)