kiflee83 Creative Commons License 2015.01.04 0 0 107490

Üdv!

Írtam már korábban ebbe a topicba, de nem olvasom folyamatosan,  csak olykor-olykor. 307 vásárlásán gondolkodom.

 

Látom akad néhány hozzáértő is, esetleg lenne valaki aki a 306-osomat (2.0 RHY 66KW)is megvizsgálná kicsit?

 

Egy bizonyos fordulaton, 2500-3200 között, a motor elég érdekes hangot ad, leginkább nagyobb terhelésnél, pl emelkedőn felfelé, vagy padló gázra. Ha óvatosan pici gázzal gyorsítok, nem annyira. 

Régóta hallani, de ahogy gyűlik a km a kocsiban, 255 000-nél járok, egyre hangosabb. Voltam vele néhány dízelesnél, illetve "szak"szervízben is, de nem foglalkoztak vele, jól van az úgy... mondták.

 

Gödöllőn is voltam egy dízelesnél, kiszedte a 4 csúcsot, bemérte, azoknak nincs bajuk, én arra gondoltam hogy valamelyik pisilget, de szerintük szinte mind hozza a gyári értéket... belekerült egy kisebb vagyonomba, de semmi előre lépés... :(

 

 

Jó lenne ha tudnátok valakit ajánlani, aki nem rajtam akar meggazdagodni, és jutnánk is kicsit előrébb.

 

Holnap van egy Hatvan-Bp-Pécs utam, oda-vissza, ha esetleg Bp-em vagy az említett útvonalon lenne...

 

Váron válaszotokat!