adbert Creative Commons License 2015.01.03 0 0 62922

megint oda jutunk, hogy megint nem a lényegről írunk:

- MINDEN autó az út dőlése miatt igen, jobbra húzhat, ezért érzel minden autón jobbra "húzást"

- DE, DE amiről írtam és sokan írtak, van 2 féle jobbra húzás:

1 - teljesen rendben lévő jobbra húzás az út dőlése miatt, amikor nagyon LASSAN (itt a nagyon és lassan van a hangsúly) elkezd a kocsi szépen LASSAN jobbra elmenni, olyan finoman EZZEL NINCS SEMMI BAJ ÉS NEM NEM NEM erről írok!!! :((( szomorú ilyenbe kell belemenni!

2 - van ez a drága csúcs "Japán minőség" ez a túlértékelt Mazda 6, ami minimum 1 kategóriával feljebb volt értékelve, szánva sajnos és becsapva embereket, nos ennél nem finoman lassan, hanem elengeded a szemre tökéletes úton (és MÁS kocsinál több száz méter UTÁN kezdő jobbra elmenéssel összevetve) és ahogy elengeded AZONNAL és ÉREZHETŐEN elkezd jobbra elhúzni, nem jó pár méter vagy több száz méter után ahogyan más kocsiknál, hanem ahogy elengeded mintha defektes vagy üres jobb gumikkal erőteljesen jobbra elmegy!!! 

 

nem tudom érted e a különbséget :( és mindenki aki a minden kocsi jobbra húzásról ír és védi Mazdát :( szánalmas

 

menjetek a fórumokra, külföldiekre is és érdekes, több ezer hozzászólás van a JOBBRA húzásról Mazda 6-nál!!!

nem értem, miért kell mindenbe belekötni és főleg nem "érteni" miről írunk és elkezdeni ilyet, hogy minden autó jobbra húz stb. stb. KÜLÖNBSÉG a jobbra húzás!!! :(

belefáradtam, hogy ezt el kell magyaráznom, nem fogom többet

 

Előzmény: SzaboZE (62914)