nicko Creative Commons License 2015.01.02 0 0 4599

pedig írtam.

nem tudom hol veszed meg, de samsung viszonteladónál a 6500 1+2 év gari

 

lefordítom akkor. :)

MM, Auchan, Tesco, Edigital viszonteladók. Náluk a 6500-tól 1+2 év garancia jár miután regisztráltad a tv-t samsung honlapján. Másnál vett tv-re csak az alap 1 évet engedi regisztrálni, de annak kb. semmi értelme. Tehát sima webshopos.

 

Egyébként ha 1 év alatt nem jön ki a hiba, akkor az nem is fog,

 

Murphi törvényét nem ismered? :) Dehogynem romlik el, ha úgy hozza a kedve, elektromos berendezés ráadásul az egyik legkényesebb számtech fajtából, kényes mindenre ami a vezetéken érkezik hozzá..alaplap csere 80-90K 48" esetében a kijelző dettó.

 

Egyébként ha 1 év alatt nem jön ki a hiba, akkor az nem is fog,

mert a törvény csak az alap kötelező 1 évet írja elő a többit vagy a webshop adja vagy a samsung attól függően hol veszed. Webshop 1+1 év a samsungnál meg 1+2 év gari jár a 6500-as modellre. ha ez neked nem számít vedd ahol olcsőbb és lesz 2 év garid.

Mivel nem 5 évre tervezel, akkor valóban neked felesleges vétel, nekem 14K-ért az MM-ben bőven megérte, hogy a 3 év gyártói garit követően lesz további 2 évre teljes körű garanciám az MM-nél  és mellé tűz, folyadék, töréskárra is biztosítva van 2019 nyaráig. Szívni csak akkor tudok, ha addig megszűnik az MM, Mo-n. ;)

Előzmény: bacus (4598)