Panapet Creative Commons License 2014.12.31 0 0 733

Sziasztok!

Mire ezt olvassátok, talán már 2015 van, szóval Boldog Új évet Mindenkinek!

Tok új vagyok, de a téma nagyon érdekes, és érint is így-úgy. 

Dúl nálunk a retro, video téren is...Gyári kazettákat kezdtem el begyujteni, lehetoleg gyuretlen állapotban, egy-két db-tól eltekintve sikerrel. Csatlakoznék a Panások táborához:

NV-F55, NV-F75 és NV-FS88 a "repertoár". Vaterán sikerult oket levadászni, szerencsére olyan embertol, aki sztem nem tudta mit árul, vagy a VHS "haldoklása" miatt számára értéktelenné váltak. A legdrágább az FS-88 volt, 3000 :D magyar királyi forint, postával. Igaz, táv nélkul. Volt, Aki írta, h lehet találni jó gépeket. Csak igazolni tudom! A két NV-F makulátlan, újszeru kívul-belul, abszolút fekete szalagpor mentesek :-). És most jonne a segítségkérés :-( Az NV-FS88 is csodaszép belsovel sikerult, a gép tokéletesen teszi a dolgát, minden funkciója mukodik, DE! Sajnos a kijelzoje, nagyon haloványan "világít" Szinte majdnem csak teljes sotétségben látható :-( Szeretnélek megkérdezni benneteket, Kedves Fórumozók, ha valakinek lenne tippje, vagy megbízhato szakember a kornyezetében, írjatok!Elore koszonom a segítségeteket!

Szóval a VHS szerintem él(degél) :-)