jatom Creative Commons License 2014.12.31 0 0 107397

Sziasztok!

 

Érdekel valakit egy törött Peugeot 307 SW Premium? 2004-es évjárat, 1.6-os benzines, kb 125.000 km-el. Keveset használtuk, garázsban volt tartva, nagyon vigyáztunk rá, márkaszervizbe hordtuk, de hiába, december közepén az egyik reggelen nekünk jött egy BKV busz és megtörte a kocsi elejét. A jobb elején érte a találat és látszólag nem is sérült sok helyen, légzsákok sem nyíltak, mert én szinte álló helyzetben voltam. A jobb elején viszont a nyúlvány elhajlott, emiatt pedig bal oldalon jó formán elszakadt. Ez a nagyobb baj, a BKV biztosítója nem fizet annyit, hogy gazdaságos legyen a javítása. Motorikusan elvileg semmi baja, nem folyt semmi, ment a kocsi utána, nem volt hibaüzenet. Talán lehetne javítani, de a kocsi többi része alkatrészként is gondolom jóval többet érne, mint amennyit a biztosítótól kapok, ha rájuk bízom az értékesítést. Ez most januárban lesz esedékes, de eszembe jutott, hogy hátha van itt valaki, akit érdekelhet a kocsi így egyben. Ha igen, akkor még van kis időm, hogy inkább én adjam el.

 

Ha érdekel valakit, akkor írjon és egyeztetünk a részletekről.