confiance Creative Commons License 2014.12.30 0 0 62613

én ugy vetem tudtam kuplung hibás lesz.   rá 3honap teljes csere lett végre hajtva nem volt semi baja de belulről már szavarig kopot mégis szépen viselkedet vezetéskor.

 

 

csere után 5 honapig szoptam az ujjal.....gyári hibás lett váltáskor utöt vágot ugrot ....ugy fogot a tárcsa mint egy tányéron 3 4 helyen vgyis hőhajlást kapot meg ferdult garanciás volt kicseréltuk azota jo az uj.

 

 

remegés :  ismerem....végig jártam amit te...csréltem trafot ---légtőmeg méröt, gyertyát  hátha az szartbe,gyertya pipa speciális hozzá értőhöz vitem bemérte nekem meg nézte nem -e huz félre ő helyezte ugy rá teljesen rá cupanjon gyertyára....

 

lambda szonda 1-2 vagy a katalizátorod rossz !

 

próbáld ki oxicat katalizátor lambda szonda tisztitó-   3000 ft vegyél 2 flakont 20 30literhez ...és huzasd néha pályán vagy menj vele hoszab ideig ne rövid távokra ide értem 3 6 km -ha nem 20 minimum ugyanis katalizátor ha jol tudom 300 fok felet muködik éget !

 

............................................van még olyan olaj csere elöt fél liter fékfolyadék a motorolajhoz ....járatod 5 7 percig majd le ended. nagyon régi autoszerelő truk......mert fékolaj erősen tisztit mindent felold....ide értem dugatyuk olajsár stb,,,olajszivatyut mindent kitakarit....

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Akiboy86 (61549)