EKM-765 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 470

Üdv!

 

Ezeket az infókat tőletek kaptam kb nyáron. Mennyire igazak még?: 

 

GDK-135: Fehérgyarmati gép, hétköznapokon 7.30 körül már bent van Nyíregyházán, azthiszem 9.45-kor indul vissza gyarmatra.

GNN-521: Szombatonként jár be Nyíregyházára, ez is kb. ugyanabban az időszakban mint a GDK. De mátészalkán mindenképpen megtalálható.

LZM-991: Csengeri gép, szombatonként láttam Mátészalka és Csenger között közlekedni, vasárnap Mátészalkáról van járata Nyíregyházára, azt tudom, hogy vissza 11.20-kor indul oda.

FIY-460: Úgy tudom, hogy ő a törzsgépe a Csenger-Debrecen járatnak, hétköznapokon a nap nagyobbik felét Debrecenben tölti.

FIY-459: Ő ugyanakkor érkezik be Fehérgyarmatról Nyh-ra mint a GDK. azzal a különbséggel, hogy ő Nyírbátor felől jön, a GDK pedig Baktalóránháza felől.

KUU-148: Úgytudom ő Kántorjánosi gép, de hétfőtől-szombatig jár be Nyíregyházára Mátészalkáról, kb. 9 óra és 9.30 között tartózkodik Nyíregyházán.

HRM-941: Ő Nyíribronyban alszik, a hét minden napján dolgozik, hétköznapokon Nyíregyházán 5.25 és 6.05 között tartózkodik. 6.05-kor kimegy Mátészalkára. Ott van egy Hodászi járata délelőtt, majd 13.30 környékén indul vissza Székelybe, azután pedig kb. délután 5 óráig Baktalóránháza-Székely és Baktalóránháza-Nyíribrony viszonylatokon járkál. Ez kb. összesen egy 10 km-es szakasz.


>                     KUU-268 az hétvégén reggel 8-tól délig kb. bent van, hétköznap Tiszalököt járja Nyíregyről.
>                     FIY-437 mindenes Hétfőtől-Szerdáig az állomáson áll Csüt.-Péntek Eger az övé. Hétévégén is szokott tartalék lenni.
>                     
>                     KUU-265 hétköznap délelőtt bent van. KRW-548 is 10.40 körül ér be Tokaj környékéről.
>                     GMJ-343 hétköznap délelőtt jön be Tiszalök környékéről.
>                     
>                     Várdán a GSZ-334 Dombrádi gép, a 335 bárhol előfordul, ami várdáról induló járat.
>                     Az E95-ösök is javarészt ott vannak.
>  

 

Kérdés lenne még IPZ-608, KUU-236