kelso82 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 1

Az utólag telepített szoftvereken azt érted amit én a készülék átvétele után tettem rá?

Mert nem azokat frissítette a legutóbb hanem csak olyan dolgokat amik eleve rajta voltak gyárilag, de egyáltalán nem használom.

Azt nem gondolom h androidos tulajdonság,mert az előző készülékemnél sem az utólag telepítetteket nem frissítette automatikusan sem a gyárilag rajta lévő alkalmazásokat.

 

Volt h jelezte, h ez frissíthető de indította el auto.(szó szerint az volt, hogy 1 frissítés érhető el a google szövegfelolvasóhoz, érintse meg a frissítéséhez.

Tehát automatikusan semmilyen frissítést nem telepített.

 

Arra én is gondoltam, h legvégső esetben törlöm ezeket a fenébe amiket állandóan pár naponta frissít.

Csak azért félek az ilyen gyári cuccok telepítésétől,nehogy vmi olyan filecsomag is törlődjön vele ami a rendszerhez kell,vagy ilyesmi.

Meg azokatle is védhetik, h ne lehessen törölni.

Az előző gépemnél mondjuk letörölgettem egy csomó gyári játékot róla,mert helyszűkében voltam.

 

 

De annyit beszéltem már a volt tabomról előző gép címén h nevezzük nevén:D

Koobe S7 Easy Tablet.

Oké lassúcska volt, fél giga memória, 1 magos proci, de durva volt miket el tudott indítani.

Pl a pro snooker 2014-t laggmentesen vitte, ami azért nem rossz egy legolcsóbb tablettől, de ment a skyball minden része pl..

Tudom már van mégolcsóbb gép is a piacon, de 2 éve a koobe azt hiszem a legolcsóbban kapható tab volt.

 

Várok még további válaszokat, h esetleg ki lehet-e valahol kapcsolni az auto frissítéseket, vagy ha nem javasolt e azokat a programokat törölni a gépről?

 

Előzmény: Törölt nick (0)